Powstał u zbiegu ulic 17 Stycznia, Sportowej i Sikorskiego w Międzychodzie. Został odsłonięty w piątek 8 maja.
Dziś pierwszą z pięciu tabliczek wskazujących odległości do naszych miast partnerskich odsłonił Burmistrz Weinstadt Michael Scharmann, wraz z przedstawicielami polskiego i niemieckiego stowarzyszenia od lat dbających o wzajemne kontakty pomiędzy miastami
Fotorelacja













